Fri frakt på beställningar över 300kr

Core Essence SS Plus Tee W

350 SEK

Ursprungligt pris 500 SEK

Finns i lager

Pink

Storleksguide

  • Fri frakt över 300 SEK
  • Fri retur i 30 dagar
  • Betala med
Outlet
  • Material & skötselråd

    77% Polyester-recycled 11% Polyester 12% Elastane

    Machine wash 40

  • Storleksguide

    Mått i cm

    Storlek1X2X3X4X5X
    Byst104116128140152
    Under byst8698110122134
    Midja90102114126138
    Stussvidd112122132142152
    Axel & armlängd7474,57575,576
    Innerbenslängd7778797979
    Kroppslängd172174174174174
  • Leverans & returer

    Vi skickar med Postnord Mypack och fraktfritt direkt till dig när du handlar över 300;-.
    Givetvis har du gratis retur när du handlar hos oss på Craft.
    Du kan alltid ändra ditt utlämningsställe genom att använda dig av Postnords app när du får ditt trackingnummer av oss i ditt mail angående leverans.