Toimitus 2–5 päivässä

Core Essence Ls Plus Tee W

35 EUR

Alkuperäinen hinta 50 EUR

Varastossa

Purple

Kokotaulukko

  • Ilmainen toimitus yli 50 euron tilauksille
  • Ilmainen palautus 30 päivän kuluessa
  • Maksutavat
Outlet
  • Materiaalit ja hoito

    82% Polyester-recycled 18% Elastane

    Konepesu 40 °C.

  • Kokotaulukko

    Size1X2X3X4X5X
    Chest104116128140152
    Under bust8698110122134
    Waist90102114126138
    Seat112122132142152
    Sleeve length7474,57575,576
    Inside leg7778797979
    Length172174174174174
  • Toimitus ja palautukset

    Lähetämme tilaukset Postnord Mypack -pakettina.
    Ilmainen toimitus yli 50 euron tilauksille.
    Tuotepalautukset aina maksuttomia.
    Asiakaspalvelumme sivuilta löydät nopeasti vastaukset kysymyksiisi.