Gratis verzending bij bestellingen boven €50

Core Essence Plus Tank W

45 EUR

Op voorraad

Black

Maattabel

  • Gratis verzending bij besteding van meer dan € 50
  • Gratis retourneren binnen 30 dagen
  • Betalen met
  • Materialen en verzorging

    82% Polyester-recycled 18% Elastane

    Wassen in de machine op 40 graden.

  • Maattabel

    Size1X2X3X4X5X
    Chest104116128140152
    Under bust8698110122134
    Waist90102114126138
    Seat112122132142152
    Sleeve length7474,57575,576
    Inside leg7778797979
    Length172174174174174
  • Verzenden en retourneren

    Free delivery on orders above €50.
    For orders below we charge €5.
    We also offer express delivery.
    We ship with UPS that delivers during daytime.
    Make sure to choose an address where you receive the package.